Пояс для отягощений PowerPlay 5125 коричневый (натуральная кожа)

Артикул: PP_5125
PowerPlay
Наличие:

Нет в наличии


900грн.

Нет в наличии

Призначення: пояс придатний для роботи на тренажерах та з металом.

Опис:

Пояс PowerPlay 5125 використовується спортсменами будь-якого рівня підготовки для підтримки спини при виконанні силових вправ. Він виготовлений з високоякісної натуральної шкіри з міцними металевими втулками, і надійно підтримує спину та верхню частину тіла під час тренувань завдяки контурному дизайну. Комплектується 75-сантиметровим ланцюгом, який швидко кріпиться на поясі. Карабін, ланцюг і кільця виконані зі сталі підвищеної міцності. Для додаткового комфорту передбачена м′яка підкладка під спину. 

Пояс для додаткового обтяження призначений для виконання вправ на різних снарядах з обтяженням. Зокрема даний виріб може застосовувати для виконання віджимань на брусах з обтяженням, підтягування на турніку. Обтяження дозволяють скоротити кількість повторів, а отже максимальний вплив на ріст м'язів.

 Забезпечує максимальний комфорт при виконанні вправ і відрізняється довговічністю. Карабін, ланцюг і кільця виконані зі сталі підвищеної міцності. 
 

Артикул: PP_5125 Категория:
Бренд

Ширина

18

Всего 0 отзывов

0.0 средняя оценка
0
0
0
0
0

Будь первым, кто напишет отзыв о “Пояс для отягощений PowerPlay 5125 коричневый (натуральная кожа)”

Отзывы никто еще не писал.

ВАША КОРЗИНА

close
Сообщить о поступлении Мы сообщим Вам, когда товар поступит в продажу. Пожалуйста, оставьте свой адрес электронной почты ниже.