Бутылка для воды Nalgene MultiDring Red 600 мл.

Nalgene
Наличие:

Нет в наличии


150грн.

Нет в наличии

Питна пляшка MultiDrink це одна зі спеціальних розробок компанії Nalgene, особливістю якої є зручність при використанні однією рукою. Виготовлена, як і більшість виробів цієї компанії, з міцного прозорого пластика Tritan ™, який стійкий до ударних навантажень і не містить шкідливий для здоров'я хімічний елемент бісфенол-А (ВРА).

Характеристики:

Довжина: 21.6 см

Діаметр: 7.6 см

Обсяг: 0.6 літра

Вага: 142 г.

Застосування пляшки Nalgene MultiDrink можливо в широкому температурному діапазоні від мінус 40 С до плюс 100 C, що забезпечує можливість як заморожувати в ній воду, так і заварювати улюблений напій тільки що скипілою водою. На корпусі пляшки нанесений логотип компанії і мірна шкала розмічена в мілілітрах і унціях.

Що стала практично світовим стандартом, 63 мм заливна горловина з уніфікованим різьбленням пляшки MultiDrink, сумісна з багатьма виробами інших виробників, наприклад з фільтрами для води компаній “MSR” і “Katadyn”, а також з безліччю додатково випускаючихся аксесуарів, наприклад кришкою capCAP, фільтром H2jO! Coffee Filter і т.п.

Велика заливна горловина пляшки Nalgene MultiDrink дозволяє закладати в неї лід, використовувати як контейнер для різних продуктів, полегшує процеси наливання окропу, чищення та миття внутрішніх поверхонь.

Пляшка Nalgene MultiDrink оснащена кришкою досить незвичайної конструкції, що дозволяє пити рідину в двох різних режимах. Крім того в кришку вмонтовано міцна пластикова петля для перенесення або підвішування пляшки.

У першому варіанті можна пити з пляшки MultiDrink відкрутивши верхню 28 мм кришку, у другому – через зовнішній наконечник питної трубки, який в похідному положенні ховається всередині кришки. Саме другий варіант і є, так званий – “однорукий”.

Для приведення питного наконечника з похідного положення в робоче, його необхідно зняти з стопора і розгорнути назовні по осі до упору. Всі ці дії можна вільно виконати однією рукою. У проміжних положеннях наконечник буде працювати погано або не працюватиме взагалі, так як в середині нього змонтований поворотний краник.

Бренд

Цвет

Страна регистрации бренда

США

Гарантия

14 днів

Всего 0 отзывов

0.0 средняя оценка
0
0
0
0
0

Будь первым, кто напишет отзыв о “Бутылка для воды Nalgene MultiDring Red 600 мл.”

Отзывы никто еще не писал.

ВАША КОРЗИНА

close
Сообщить о поступлении Мы сообщим Вам, когда товар поступит в продажу. Пожалуйста, оставьте свой адрес электронной почты ниже.